1700 TL KAZAN KAYIT

BİZBET GİRİŞ CANLI İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ TÜM KAYIT OLMA METOTLARI

BİZBET GİRİŞ CANLI İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ TÜM KAYIT OLMA METOTLARI

BİZBET giriç yapmanın ilk aşaması, bir hesap oluşturmaktır. Hızlıca hesap oluşturarak, kolayca BİZBET kullanıcısı olabilirsiniz. Kayıt olma işlemi sırasında tercih edebileceğiniz dört farklı üyelik yöntemi bulunmaktadır. Bunların hepsi, hızlıca ve kolayca kayıt işleminizi gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerdir. Hiçbir yöntemde sizden gereksiz bilgiler istenmez. Dilediğiniz BİZBET Türkiye güncel giriş kayıt olma yöntemini seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz her yöntem, sizden üyelik için farklı bilgiler istemektedir. Paylaşmak istediğiniz bilgilerinize göre bu seçeneklerden hangisi size en uygun gözüküyorsa onu seçerek hızlıca BİZBET üyesi olabilirsiniz.

BİZBET giriş kayıt olma yöntemleri şunlardır:

  • Tek tıkla kayıt olma: Bu yöntemi seçtiğinizde, sadece ülke ve para birimi bilgilerinizi girerek, hızlıca hesap oluşturabilirsiniz. Bu yöntem sonrası sizin için otomatik olarak bir kullanıcı ID’si ve bir şifre oluşturulur. Dilerseniz bu bilgileri hesap ayarları kısmından istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
  • Telefon numarası ile kayıt olma: Bu yöntemi seçtiğinizde, sadece ülke, para ve telefon numarası bilgilerinizi girerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrası telefonunuza gelecek SMS ile hesap aktivasyonu yapmanız gerekmektedir.
  • E-posta adresi ile kayıt olma: Bu yöntemi seçerseniz, adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, ülke ve para birimi gibi bilgileri gerekli alanlara girerek hızlıca kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. BİZBET üye girişi yapmadan önce e-posta adresinize gelen aktivasyon maili ile hesap aktivasyonunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Sosyal medya hesapları ile kayıt olma: Bu yöntem ile, Google veya Telegram hesabınızı kullanarak BİZBET’e giriş yapabilirsiniz.

BİZBET GİRİŞ CANLI İLE ÜYE OLDUKTAN SONRA HESABINIZA ERİŞMEK

BİZBET nasıl giriş yapılır? Öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bir BİZBET hesabınız yoksa, kayıt olma yöntemlerinden dilediğinizi seçerek bir üyelik oluşturmalısınız. Hesabınız varsa, giriş bilgilerinizi girerek, hesabınıza erişebilirsiniz. Bu giriş bilgileri şifreniz ve kullanıcı ID’niz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz gibi bilgilerdir. BİZBET güncel giriş adresi ile hesabınıza erişmek istiyor fakat şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttuysanız, şifremi unuttum kısmından şifrenizi sıfırlayarak hesap kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BİZBET’e üye olduktan sonra ilk girişinizde otomatik olarak hesabınıza giriş gerçekleşecektir. Fakat daha sonra gerçekleştireceğiniz giriş yapma işlemleri için, yukarıdaki anlatılan şekilde bilgilerinizi doğrulayarak giriş yapmanız gerekmektedir. BİZBET yeni giriş adresi ile her platforma girdiğinizde sürekli bilgilerinizi tekrar tekrar girmek istemiyorsanız, kullandığınız cihazda oturumunuzun sürekli açık kalmasını sağlayan seçeneği işaretleyerek giriş yapabilirsiniz.

BİZBET Türkiye’den giriş yapmak için VPN, mobil uygulama veya alternatif linkler kullanmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, para çekme işlemi hariç tüm işlemlerden yararlanabilirsiniz. Para çekme işlemini de hesabınızda aktif hale getirmek için, hesap doğrulaması işlemini yapmanız gerekmektedir. BİZBET girş yaptıktan sonra hesap doğrulama işlemini, dilediğiniz her an gerçekleştirebilirsiniz. Hesap doğrulamasının gerekliliğinin sebebi, kumar oynayabilecek yaşta yani reşit olduğunuzu ve gerçek bir birey olduğunuzu kanıtlamanızın güvenlik önlemleri dolayısıyla gerekliliğidir.